يزد استيل
توليد كننده کلمپ های تخصصي صنعتي گنتری های بزرگ

ایده پردازی – استراتژي


عکاسی


سبك هنري
از کجا شروع شد:

شرکت یزد  استیل یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی در زمینه ی تولید کلمپ های ریل جرثقیل است. روزی که آقای حسینی مدیر عامل شرکت یزد استیل به دفتر ما آمدند نزدیک به دو ماه به نمایشگاه بین المللی صنایع فولاد مانده بود و قرار بود اقدامات لازم در جهت هر چه پررنگ تر دیده شدن شرکت یزد استیل در نمایشگاه انجام شود و اصلی ترین هدف آقای حسینی تدوین کتاب مرجع Rail Book برای نمایشگاه بود.تیم ما به سرعت تحقیقات خود را در تمام زمینه های فعالیتی شرکت یزد استیل آغاز کرد. نتیجه ی این تحقیقات واقعا بی نظیر بود و درک درستی نسبت به جایگاه یزداستیل در ایران و در دنیا به ما داد.

با توجه به نتایج تحقیقات، بازار هدف شرکت را مشخص کردیم و این چنین شد که اقدامات لازم جهت برندینگ یزداستیل آغاز شد.


طراحی لوگو
طراحی لوگو یزد استیل
طراحی لوگو
طراحی لوگو
استاندارد سازی لوگو بر اساس تناسبات فیبوناچی

در برند سازی یکی از اساسی ترین نکات که نشان دهنده و نماینده شرکت در جهت معرفی به مشتریان است، لوگو است. لوگو باید خاص، مهندسی و طبق اصول طراحی شود ولی متأسفانه لوگوی یزد استیل این ویژگی ها را دارا نبود، به همین جهت به فکر Redesign لوگوی یزد استیل افتادیم. لوگویی که نمایانگر هویت یزداستیل باشد و هم ایرانی بودن برند را نشان دهد.

برای حفط رنگ و بوی ایرانی در طرح از نمادهای سنتی ایران استفاده کردیم. فونت لوگوی یزد استیل با الهام از بادگیرهای استان یزد طراحی شده و با توجه به نوع محصول و استحکام آن از نماد شیر و مقطع ریل در لوگو استفاده شد. همچنین با رعایت تمام استانداردهای بین المللی رنگ های سازمانی و لوگوی شرکت انتخاب شدند که کاملا با اصول فیبوناچی تطابق دارد،جایگزین لوگوی قبلی یزداستیل شد.

و حالا نوبت به محصولات یزد استیل رسید، عکاسی دقیق و اصولی از محصولات یزداستیل در دستور کار ما قرار گرفت، قرار بود از این عکس ها در کتاب، وب سایت و سررسید استفاده شود.

کمپین تبلیغاتی یزد استیل
کمپین تبلیغاتی یزد استیل
کمپین تبلیغاتی یزد استیل
طراحی کارت ویزیت خلاقانه
طراحی کمپین تبلیغاتی
طراحی سه بعدی غرفه ی نمایشگاهی

بعد از اینکه کتاب Rail Book  به پایان رسید، نویت به طراحی هویت سازمانی و آماده سازی طرح های عملیاتی برای غرفه نمایشگاه در جهت هرچه قدرتمندتر نشان دادن یزداستیل برای نمایشگاه بین المللی فولاد رسید . که با تلاش و خلاقیت تبدیل به تجربه ای خوب و به یاد ماندنی برای ما شد.


طراحی کمپین نمایشگاهی یزد استیل در یک نگاه

قبل و بعد

در زیر نمونه ی کتاب یزد استیل قبل و بعد از طراحی توسط تیم ما نشان داده شده است.(می توانید با click و drag در محل تعیین شده می توانید هر دو نمونه را مشاهده کنید)

درباره کمپین یزداستیل بیشتر بدانید: